SERVİS
Servis Personeli Hizmeti

Servis personeli, öğlen gibi gelerek tüm gerekli hazırlıkları yapar , siz ve misafirlerinizi çay, kahve ve serinletici limonata ikramı ile karşılar ve dua saatine kadar kurabiye ikramları ile çay servisi verir.

Siyah gömlek, siyah kravat ve siyah apronları ile hizmet verecek olan iki servis personeli; hem servisin kusursuz sunulmasını sağlayacak, hem de varlıklarını hissettirmeden sanki servis kendiliğinden oluyormuşçasına ikram yapacaklardır.

Servis personeli ihtiycı, hem kullanılacak porselen servis ekipmanlarının taşınması, hem de iskemle temini açısından zaruridir.

Tecrübelerimize istinaden, servis personeli olarak min. 2 Kişinin servis vermesinin optimum olduğunu düşünmekteyiz. Servis personelinin maliyeti Kişi Başı 100.- TL’ olup, 75 Kişi ve üzeri davetlerde servis personeli ilavesi yapılabilinir.


Servis Ekipmanları

Tüm ikramlar, profosyenel bir şekilde olması gerektiği gibi porselen tabak, fincan takımları ve cam bardaklar ile yapılacaktır.

Boş tabaklar da anında toplanıp, düzenin bozulmamasına azami gayret gösterilip, tüm bulaşıklar toplanmış bir şekilde mutfaktan ayrılanacak ve mekan alındığı gibi tertemiz olarak bırakılacaktır.


Oturma düzeni

Ev dekorasyonu ve oturma düzeni, bu derece kalabalık misafir grubuna uygun olmadığından oturma konusu büyük bir problemdir.

Komşulardan iskemle temin etmeye çalışmak yerine ; Dua Yemek katlanabilir, fazla yer tutmayan ve hem ortama, hem de her dekorasyona uygun olabilecek 15 adet siyah lake iskemleyi ücretsiz olarak sunmakta ve sizleri buz zorluktan kurtarmaktadır.